<<  Kurumsal  >>

.

Konforlife Facility Management Profesyonel Yönetim şirketinin uzmanlık alanı yönetimdir.

Toplu yaşamı yükümlülüklerini sizin için kaliteli vakte dönüştüren uzman kadromuz yaşam alanınızı yüksek standartlarda yönetmek için çalışır.

Almanya bazlı ve deneyimli iş ortaklarımızın bilgi birikiminden faydalanarak artık Türkiye'de de üstün kalite hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Önceliğimiz, kanun ve kurallar çerçevesinde, şeffaf, akılcı ve değer katan yönetim biçimidir. Toplu yaşamın asli yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirmek için yenilikçi fikirlerle hizmetlerimize ayrıcalık ve değer algısı katıyoruz.

Siz kat malikleri için hedefimiz daha düşük aidat, konut veya işyeriniz için değer artışı, yüksek kalite standartları, güvenli ve konfor ayrıcalığıdır.

Profesyonel yöneticiler, yönetim uzmanları, sağlık idarecileri, bileşim uzmanları, iş güvenliği uzmanları, hukukçular ve mali uzmanlardan oluşan ekibimiz ile Apartman - Site -Residance - AVM - İş Merkezi Profesyonel Yönetimi'nde sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Sizlerin yaşam alanlarına değer katmak için, sistemli teknoloji destekli, şeffaf, akılcı çalışırız. Amacımız, kat malikleri için yüksek proje değeri, sakinler için kaliteli bir yaşamdır.

Kaynakları etkin kullanımı, teknik ve ve destek hizmetlerin önemi, titiz çalışm, zamanlı ve planlı bakım onarım çalışmaları ile toplu yaşam alanlarınıza değer katmak bizim için önemlidir. Sizin için toplu yaşamın yasal yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirir, yaşam alanınızın keyfini çıkamayı, keyifli komşuluk ilişkileri kurmanızı siz site sakinlerine bırakırız.

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

.

.

KonforLife & Facility Management   Tüm Hakları Saklıdır.
Nişantaşı Mah. Demiryolu Cad. No: 56/B Selçuklu / KONYA
info@konforlife.com
Tel : 0 332 237 57 77