<<  Temizlik Hizmetleri  >>

.

Konforlife ; faaliyet gösterdiği alanda yürüttüğü işleri kendine meslek edinmiş ulaslar arası faliyet gösteren bir firmadır. Çevre ya da ortak alan hizmetlerini sevk ve idare eden genel temizlik, haşere ilaçlama, su deposu temizliği çöp toplama ve atık hizmetleri temizliği hassas bir konudur.

Temizlik, farklı insanlara ve farklı organizasyonlara farklı şeyler ifade eder.Bununla birlikte ortak düşünce, sağlıklı ve etkili bir çalışma ortamı sağlamak için temiz bir ortam yaratma ihtiyacı olduğudur.

■ Bina Iç Temizliği

■ Cephe Temizliği

■ Site İçi Yol Temizliği

■ Bahçe ve Çevre Bakımı

■ Çöp Ayrımı

Hizmet aksiyon planı içinde günlük iş akış şemasına uygun olarak yapılmalı ve düzenli olarak kontrol edilip raporlanmalıdır. Blokların, ortak alanların ve otoparın günlük temizliği, çöplerin toplanması, sert zeminlerin cilalanması, genel koruyucu temizlik ve ilaçlama, inşaat sonrası genel ve detaylı temizlik, dış cephe cam temizliği, haşere ilaçlama, su deposu temizliği, baca temizliği ile hizmetinizdeyiz.

Yöntemimiz süreçlere, metodlara ve becerikli çalışanlara dayanmaktadır. Müşterilerimizin detaylı profesyonel ve sürdürülebilir standartta kaliteli hizmet almasını sağlarız.

KonforLife & Facility Management   Tüm Hakları Saklıdır.
Nişantaşı Mah. Demiryolu Cad. No: 56/B Selçuklu / KONYA
info@konforlife.com
Tel : 0 332 237 57 77